Šovakar Liepājā, festivāla Summer Sound bezmaksas ieskaņas koncertos, uz skatuvēm kāps pirmās grupas un dīdžeji.

 

Visas nedēļas garumā Liepājā norisināsies festivāla Summer Sound ieskaņas koncerti – Pilsētas skatuves. Trīs dažādās vietās – Juliannas pagalmā, Liepājas Pētertirgū un Liepājas Universitātē trīs vakarus pēc kārtas liepājniekus un viesus priecēs pašmāju grupas un dīdžeji.

 

Šovakar Pilsētas skatuvju koncertus atklās grupas The Coco’nuts, Plastic Dummy un Numbers, dīdžejs NiklāvZ un mūziķis Greg John. Visu koncertu sākums pulksten 19.00. Juliannas pagalmā, Friča Brīvzemnieka ielā 7, uzstāsies The Coco’nuts un Greg John, Liepājas Universitātē, Lielā ielā 14, – Numbers un Plastic Dummy, bet Liepājas Pētertirgū, Kuršu ielā 11, visa vakara grumā varēs baudīt liepājnieka NiklāvZ elektroniskās mūzikas ritmus.

 

Trešdien un ceturtdien uz Pilsētas skatuvēm kāps šādi mākslinieki – Blue Jean Serenade, DJ Martin Birch, Chimbars, Quartet of Five, Neimom, Sub Scriptum, Funky DJ Elegant, Four Minute Man, Mārtiņš Dambis un The Mary Jane.

 

Precīzus uzstāšanās laikus un vietas var uzzināt festivāla Summer Sound programmā festivāla mājaslapā summersound.lv vai festivāla mobilajā aplikācijā.

 

No šodienas Liepājā, tirdzniecības namā Kurzeme darbu uzsāk festivāla aproču maiņas punkts, kurā ir iespējams apmainīt festivāla biļetes pret aprocēm, lai sāktu izmantot īpašos festivāla aproču piedāvājumus.

 

Festivāls Summer Sound 3. un 4. augustā Liepājā norisināsies jau astoto reizi. Festivāla telšu pilsētiņa darbu uzsāks jau ceturtdien, 17.00, bet paši festivāla vārti vaļā vērsies piektdien, 3. augustā, pulksten 16.00.

 

Ērtākai nokļūšanai festivālā aicinām izmantot festivāla Summer Sound sadarbības partneru piedāvājumus:

 

Sadarbībā ar automobīļu koplietošanas uzņēmumu CarGuru ir izveidots īpašais Summer Sound brauciena tarifs, kurš ļaus ar iznomāto auto no Rīgas uz Liepāju nokļūt par pavisam pievilcīgu cenu, turklāt automašīnu varēs atstā pavisam tuvu festivāla ieejai – VIP stāvvietā, vairāk informācijas – CarGuru mobilajā aplikācijā.

 

Sadarbībā ar a/s Pasažieru Vilciens tiks rīkoti īpašie Summer Sound vilcienu reisi,

3. augustā: Rīga (14:07) – Liepāja (17:20) un 5. augustā: Liepāja (12:00) – Rīga (15:10). https://www.pv.lv/lv/izmainas-un-jaunumi/jaunumi/12084/ipasi-vilcieni-uz-summer-sound-festivalu/

 

DPD kurjerdienests piedāvā iespēju mantas (teltis, guļammaisus utml.) no jebkuras vietas Latvijā uz Liepāju nosūtīt bez maksas. Vairāk informācijas – http://summersound.dpd.lv/

 

Festivāla biļetes pret festivāla aprocēm varēs samainīt sākot jau no otrdienas tirdzniecības namā Kurzeme, Liepājā un no trešdienas tirdzniecības centrā Spice, Rīgā. Aproču maiņas punktu darba laiki:

t/n Kurzeme

31.jūlijs 10.00 – 20.00

1.augusts 10.00 – 20.00

2.augusts 10.00 – 20.00

3.augusts 10.00 – 20.00

t/c Spice

1.augusts 10.00 – 21.00

2.augusts 10.00 – 21.00

3.augusts 10.00 – 21.00

 

Festivāla aproces arī šogad darbosies kā atlaižu kartes vairākās vietās Liepājā un citās Latvijas pilsētās. Plašāka informācijas par iespējām saņemt atlaides ir pieejama šeit – http://www.ej.uz/SS18_PIEDAVA

 

Festivālā Summer Sound uzstāsies amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, britu rokgrupa Coasts, vācu dīdžejs Alle Farben, lietuviešu mūziķis Daddy Was a Milkman, pašmāju Musiqq, Gacho, Aija Andrejeva, Labvēlīgais Tips, Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Rīgas Modes, Igo, Justs, Sudden Lights, Chris Noah, Marta Ritova, Astra The 22’s, Riga Reggae, Singapūras Satīns, Ozols+Tehnikums, reperi Ansis, Edavārdi un Fakts, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree,  Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu – Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas Colours of Bubbles un Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Čipsis un Dullais, Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Židrūns, The Bongo Club, Garbanotas Bosistas, The Bad Tones, Múr, Bucharest, PODRUGA, DJ Uldis Rudaks un daudzi citi.

 

Festivāls Summer Sound 2018 gadā norisināsies 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

 

Summer Sound 2018 biļešu cenas:

2 dienu biļete – 47 €

2 dienu biļete ar telts vietu – 54 €

Telšu pilsētiņas biļete – 7 €

VIP bilete – 105 €

VIP biļete + autostāvvieta – 120 €

 

Summer Sound festivālu atbalsta Liepājas pilsēta, aicina A/S Aldaris un iesaka festivāla oficiālais radio – Radio SWH.