Lielākais pludmales festivāls Latvijā Summer Sound aicina mediju pārstāvjus pieteikties mediju akreditācijai. Summer Sound mediju akreditācija sniegs iespēju apmeklēt festivālu, pieeju mediju zonai un tajā organizētajām aktivitātēm, kā arī iespēju tikties ar festivāla māksliniekiem. Mediju akreditācijas anketa atrodama Summer Sound mājaslapā – http://summersound.lv/mediju-akreditacija/, akreditācijas pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 9.jūlijs.

Summer Sound mediju akreditāciju skaits ir ierobežots, tādēļ mediju pārstāvji tiek aicināti pieteikties savlaicīgi, precīzi norādot prasīto informāciju, kā arī aprakstīt plānoto un esošo festivāla publicitāti. Akreditācijas piešķiršanas gadījumā Summer Sound organizatori sazināsies ar akreditētajiem medijiem pa pieteikuma anketā norādīto e-pastu līdz 11.jūlijam.

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls Summer Sound norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem. Dīdžeju trio Cheat Codes no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingade parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs Bermudu Divstūris. Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – Triana Park, Bandmaster, Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out, Ivo Fomins, Polifauna un citi. Arī šogad festivāls atbalstīs mazāk zināmus talantus, piedāvājot pavisam jaunu grupu koncertus, savukārt vienā no festivāla dienām plānota īpaša koncertprogramma ar vairākiem Liepājā un Latvijā zināmiem mūziķiem.

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā.

2 dienu biļete – 34 EUR
2 dienu biļete + telts vieta – 41 EUR
1 dienas biļete – 25 EUR
VIP bilete – 90 EUR
VIP biļete + autostāvvieta – 105 EUR