Sākot ar 28.aprīli festivāls Summer Sound izsludina ēdinātāju un tirgotāju pieteikšanos, dalības pieteikumi tiks gaidīti līdz 28.maijam. Lielākais pludmales festivāls Latvijā Summer Sound norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem, to skaitā Cheat Codes, Felix Jaehn, Klingande, Dons, Bermudu Divstūris, Triana Park, Bandmaster un daudzi citi.

Festivāls Summer Sound apmeklētājiem vēlas piedāvāt daudzveidīgas gastronomiskās izvēles dažādām gaumēm, bet tirdziņa zonā veidot radošu atmosfēru un sniegt iespēju iegādāties gaumīgas, mākslinieciskas, kā arī festivālā noderīgas preces un aksesuārus.

Ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai tiek aicināti pieteikties ēdināšanas uzņēmumi, kas spēj piedāvāt kvalitatīvu, daudzveidīgu un festivāla atmosfērai atbilstošu ēdienu klāstu. Summer Sound prioritāte ir ēdināšanas zonas piedāvājumā iekļaut gan iecienītos tradicionālos ēdienus, daudzveidīgas uzkodas, kā arī jaunus garšas izaicinājumus un veģetāros ēdienus. Kopumā festivāla teritorijā tiek piedāvātas trīs ēdināšanas zonas – lielā ēdināšanas zona parkā, pludmales zona netālu no festivāla galvenās skatuves, kā arī ēdināšanas zona telšu pilsētiņā.

Tirgotājiem tiks atvēlēta zona parka teritorijā netālu no „Aldaris skatuves“. Laipni aicināti oriģināla dizaina apģērbu un aksesuāru ražotāji, izplatītāji, mākslinieki un dizaineri.

Plašāka informācija, kā arī pieteikšanās anketas ēdinātājiem un tirgotājiem atrodamas Summer Sound mājaslapas sadaļā „Tirgotājiem“. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 28. maijam uz info@summersound.lv

http://www.summersound.lv/lv/tirgotajiem

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz info@summersound.lv vai zvanīt pa tālruni +371 22001132

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā.

2 dienu biļete – 34 EUR

2 dienu biļete + telts vieta – 41 EUR

1 dienas biļete – 25 EUR

VIP bilete – 90 EUR

VIP biļete + autostāvvieta – 105 EUR

Uz Summer Sound festivālu aicina AS Aldaris, atbalsta Liepājas pilsēta un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka festivāla oficiālais radio Radio SWH .