Lielākā pludmales festivāla Summer Sound mākslinieku sarakstu papildina muzikālās apvienības Z-Scars, Very Cool People un Chris Noah.

Z-Scars ir grupa no Latvijas, kura plašāku atpazīstamību ieguva 2003.gadā ar dziesmu, kura šobrīd jau kļuvusi par leģenu – “Tu tuvojies sev”. Pop-rok stilā spēlējošā grupa Z-Scars kopumā ir izdevusi sešus studijas albumus un piedalījusies vairākos konkursos, tai skaitā “Liepājas Dzintars” un Latvijas Eirovīzijas nacionālajā atlasē. Šī gada maijā grupa izdeva singlu “Maratons”, aktīvi koncertē un strādā pie savu labāko dziesmu dzīvo ierakstu akustisko versiju albuma izdošanas.

Viena no labākajām džezfanka grupām Latvijā un arī Baltijā Very Cool People šogad izdevusi albumu ar neredzēti garu nosaukumu “Heya Some Kind of Fish! We Don’t Know The Name Of This Fish In English, But In Latvian It Is Vimbas”, kas pēc skaita ir ceturtais grupas albums. Summer Sound festivālā dziesmas no jaunā albuma Very Cool People uz skatuves palīdzēs izpildīt dziedātājas Kristīne Prauliņa un Evilena Protektore.

22 gadus vecais mūziķis no Rīgas Chris Noah, īstajā vārdā Krists Indrišonoks, Latvijas mūzikas aprindās sevi pieteica pirms diviem gadiem ar singlu “Had it all”. Šī gada maijā pie klausītājiem nonāca viņa debijas minialbums “What About Tomorrow?”

Lielākais pludmales festivāls Latvijā Summer Sound norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā ar vairāku desmitu mākslinieku uzstāšanos pašā jūras krastā, to skaitā Cheat Codes, Felix Jaehn, Klingande, Dons, Bermudu Divstūris, Triana Park, Bandmaster, Satellites LV un daudzi citi.

No 9.jūnija līdz 9.jūlijam iespēja iegādāties īpašās draugu biļetes. Pērkot 6 festivāla biļetes, pirkumam tiks piemērota atlaide vienas biļetes apmērā.

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā.

2 dienu biļete – 34 EUR

2 dienu biļete + telts vieta – 41 EUR

1 dienas biļete – 25 EUR

VIP bilete – 90 EUR

VIP biļete + autostāvvieta – 105 EUR

Uz Summer Sound festivālu aicina AS Aldaris, atbalsta Liepājas pilsēta un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka festivāla oficiālais radio Radio SWH.