Summer Sound festivāla laikā Liepājā gaidāmi nelieli satiksmes ierobežojumi. Sākot ar ceturtdienu, 27.jūlija plkst. 08:00 līdz svētdienai, 30.jūlija plkst. 17:00, satiksme būs ierobežota festivāla norises vietā un tai piegulošajā teritorijā. Teritorijas iedzīvotājiem tiks izsniegtas caurlaides, kas nodrošinās netraucētu nokļūšanu mājās.

Nedēļas nogalē autobraucējiem, dodoties uz Summer Sound festivālu Liepājā, jārēķinās ar ceļa remontdarbiem un palēninātu satiksmi vairākos ceļa posmos Kurzemes pusē. Nozīmīgi ceļu būvdarbi pašreiz notiek uz Liepājas šosejas (A9), kur autovadītājiem, braucot no Rīgas puses, jāieplāno papildus laiks ceļā:

– no Anneniekiem līdz Kaķeniekiem ir ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, to izbraukšanai jārēķina papildus  ~15 min.;

–  Pie Blīdenes ir viens luksoforu posms (apmēram 4 km garš) ar ātruma ierobežojumiem 50 un 70 km/h, tā šķērsošanas laiks ~25 min.;

– No Saldus līdz Bukupei  ir 4 luksoforu posmi un to šķērsošanai jāierēķina vēl papildus ~20 min.

Uz Klaipēdas šosejas (A11), dodoties no Lietuvas puses Liepājas virzienā, posmā no Lietuvas robežas līdz Rucavai ir divi luksoforu posmi un to šķērsošanai vajadzēs ~10 min. Joprojām visvairāk remontdarbu ir uz Ventspils šosejas (A10). Tur darbi noris piecos būvdarbu posmos kopumā vairāk nekā 40 km garumā.

 

Satiksme tiks slēgta Peldu ielā no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospektam; Kūrmājas prospektā no Vites ielas līdz Zvejnieku alejai; Zvejnieku alejā no Kūrmājas prospekta līdz Roņu ielai, kā arī Sporta ielas izbrauktuvē uz Zvejnieku aleju (pielikumā karte, kurā iezīmēti satiksmes ierobežojumi). Caurlaižu punkti sāks darboties no ceturtdienas, 27.jūlija plkst. 8:00, slēgtās teritorijas iedzīvotājus lūdzam pieteikties caurlaidēm, rakstot uz e-pastu agnese@summersound.lv, caurlaides būs pieejamas arī Kūrmājas prospekta caurlaižu punktā. Sīkāku informāciju par caurlaidēm iespējams iegūt, zvanot uz tālruni 22001132. Festivāla Summer Sound organizatori atvainojas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem par sagādātajām neērtībām.