Sācies viens no šīs vasaras gaidītākajiem mūzikas notikumiem – festivāls Summer Sound. Pirmajā festivāla Summer Sound dienā Liepājas pludmalē pulcējies pēdējo trīs gados lielākais apmeklētāju skaits, valda brīnišķīgi saulains laiks.

Piektdienas vakarā enerģiskās dīdžeju Cheat Codes, Felix Jaehn un Klingande uzstāšanās vienoja pludmales skatuves apmeklētājus dejās visas nakts garumā, kamēr parka Aldaris skatuves programmas kulminācija bija leģendāro Skyforger koncerts. Festivāla otrajā dienā gaidāma virkne koncertu, tai skaitā vērienīga Dona uzstāšanās.

Sestdien līdz plkst. 17:00 festivāla teritorija būs atvērta visiem interesentiem, bet pēcpusdienas programmā uz pludmales Summer Sound skatuves gaidāmi Dona, Bermudu Divstūra, Edavārdi un Singapūras Satīna, Deeper Upper un Very Cool People koncerti. Uz Aldaris skatuves uzstāsies Bandmaster, Satellites LV, Pienvedēju Piedzīvojumi, Ivo Fomins, Triana Park, My Radiant You, Z-Scars, Chris Noah, Sibyl Vane un Pop/Rok Skolas bērni. Koncertsētas skatuve piedāvās tikšanos ar Mārtiņu Petrovu, Greg John, Lauris Bush, Minjona Laura, Ipstens Kūns, Elizabeti Balčus, Transcendentāli, Prieka Ministriju, Miku Dukuru, Kaktiņš Stūrītis, Martin Confused, Reinis Young un Peaceful Hooligans. Uz Priekšnama skatuves koncertēs Kas Tev Par Daļu, Refleksija, Metrs un Treeeye. Par naksnīgām dejām līdz rīta agrumam uz Jim Beam Summer Dance skatuves rūpēsies Toms Grēviņš.

Pilna festivāla programma atrodama šeit: http://ej.uz/SSprogramma un festivāla mobilajā aplikācijā.

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā. 2 dienu biļešu īpašniekiem, veicot piemaksu, ir iespēja iegūt VIP biļetes priekšrocības.

1 dienas biļete – 30 EUR
VIP bilete – 100 EUR
VIP biļete + autostāvvieta – 115 EUR
VIP upgrade – 60 EUR

Uz Summer Sound festivālu aicina AS Aldaris, atbalsta Liepājas pilsēta un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka festivāla oficiālais radio Radio SWH.