Summer Sound festivāls piedāvās koncertus nedēļas garumā

“Summer Sound” festivāla ieskaņas koncertos “Pilsētas skatuvēs” kopumā uzstāsies 15 pašmāju jaunie un jau zināmie mūziķi un dīdžeji, tajā skaitā arī Liepāju pārstāvošie mākslinieki. Uz trīs dažādām skatuvēm kāps “The Coconuts”, Mārtiņš Dambis & Co, “NiklāvZ”, “Funky DJ Elegant”, “The Mary Jane”, “Greg John”, “Blue Jean Serenade”, “Quartet of Five”, “Sub Scriptum”, “DJ Martin Birch”, “Plastic Dummy”, “Numbers”, “Chimbars”, “NeimoM”, “Four Minute Man”. Ar šo mūziķu piedalīšānos  tiks ieskandināta Summer Sound festivāla nedēļa, kura noslēgsies ar pašu festivālu nedēļas nogalē 3. un 4. augustā, Liepājas pludmalē.

Koncerti norisināsies trīs vakarus – 31. jūlijā, 1. un 2. augustā. Par koncertvietām ir izvēlētas vietas, kurās nav ierasts baudīt mūziķu uzstāšanās –  Liepājas Pētertirgū, Kuršu ielā 11, pie ieejas Liepājas Universitātē, Lielā ielā 14 un Juliannas pagalmā, Friča Brīvzemnieka ielā 7. Pilsētas skatuves koncertos ieeja ir bez maksas.

“Festivāls aizvien vairāk pievērš uzmanību un uzsver priekšrocības, ko dod tā atrašanās Liepājā. Pilsēta dod brīnišķīgas iespējas izmantot esošo infrastruktūru, lai varētu nodrošināt iespēju baudīt mūziku, citas mākslas un garšas gan iedzīvotājiem, gan tās viesiem. Šogad speram pirmo soli šajā virzienā – dodoties ārpus festivāla ierastās telpas un laika”, par Pilsētas skatuves koncertu ideju stāsta Summer Sound festivāla direktors Uldis Pabērzis.