Ar grandiozu dīdžeja Lost Frequences uzstāšanos, kā arī dejām līdz rīta gaismai, noslēdzies LMT Summer Sound 2016 festivāls. Festivālu apmeklētāju skaits tiek apkopots, bet jau tagad var apgalvot, ka tas pārsniedz pagājušā gada rādītājus.

Festivāla otrās naktī galvenie mākslinieki bija King Charles, kā arī šobrīd viens no aktuālajiem vārdiem deju mūzikas pasaulē Lost Frequencies, kurš noslēdza festivālu ar grandiozu šovu, pārvēršot galvenās skatuves zonu nenogurstoši dejojošā tūkstošu pūlī vairāku stundu garumā. Tāpat sestdien festivālā uzstājās Carnival Youth, Ozols, Justs, Gain Fast, DAGAMBA, Aija Andrejeva, Tā Tā Tā un daudzas citas grupas.

Festivāla organizatori saka īpašu paldies apmeklētājiem, jo LMT Summer Sound svētkus veidojam mēs visi kopā. Bijām priecīgi redzēt plašu izlasi no labākās šī brīža latviešu mūzikas, kā arī aktuālus ārvalstu mūziķus kā galvenos māksliniekus uz festivāla skatuvēm. Šķiet, visi mūsu viesi piekritīs – šogad festivālā valdīja īpaša atmosfēra, neļausim tai pazust vēl ilgi un tiekamies Summer Sound 2017!

Festivāla otrajā dienā jau tradicionāli LMT Summer Sound organizatori pēc Liepājas PopRok skolas audzēkņu koncerta pasniedza skolai dāvanā bungas. Organizatori uzsver, ka festivālam ir svarīgi ne tikai sadarboties ar jau pieredzējušiem māksliniekiem, bet arī atbalstīt jauno, daudzsološo mūziķu paaudzi, kas pēc gadiem, iespējams, spēlēs uz kādas no festivāla skatuvēm.

LMT Summer Sound ir viens no lielākajiem vasaras mūzikas notikumiem, šī gada gaidītākie viesi bija vācu elektroniskā folka un regeja mūzikas apvienība Milky Chance, daudzsološais beļģu dīdžejs Lost Frequences, šarmantais angļu mūziķis King Charles un ukraiņu roka leģendas Okean Elzy. Tāpat LMT Summer Sound festivālā šogad bija iespēja dzirdēt virkni lielisku Latvijas mākslinieku – Carnival Youth, Ozols, Intars Busulis & Abonementa Orķestris, Rīgas Modes, Bermudu Divstūris, Dzelzs Vilks, Justs, Aija Andrejeva u.c. Festivāls piedāvāja arī bagātīgu izklaides un atrakciju programmu, kā arī nakts ballītes ar labākajiem Latvijas dīdžejiem.

Līdz šim uz LMT Summer Sound festivāla skatuvēm uzstājušās vairākas populāras ārzemju un vietējās zvaigznes – Calvin Harris, Nico & Vinz, Pet Shop Boys, Mumiy Troll, MIKA, Aloe Black, Apocalyptica, Prāta Vētra, un daudzi citi. Sešu gadu laikā festivāls kļuvis par vienu no lielākajiem mūzikas notikumiem Baltijā un katru gadu Liepājas pludmalē divas dienas spējis pulcēt ap 20 000 mūzikas mīļotāju.

Sadarbībā ar festivāla galveno partneri Latvijas Mobilo Telefonu arī šogad bija iespēja sekot līdz festivāla tiešraidei LMT piedāvātajā mobilajā televīzijā LMT Straume, bet pēc festivāla šajā vietnē būs iespēja baudīt festivāla mākslinieku koncertu ierakstus.

Uz LMT Summer Sound festivālu ielūdz Latvijas Mobilais Telefons, atbalsta AS Aldaris, Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Radio SWH un Kas Jauns.