Astotais festivāls Summer Sound aizvaditajā nedēļā plašu aktivitāšu programmu Liepājā piedāvāja visas nedēļas garumā, festivāla dienās, 3. un 4. augustā, pulcējot 23 tūkstošus apmeklētāju un vēl vairākus simtus Pilsētas skatuvju koncertu laikā.

 

Pilsētas skatuvju koncerti norisinājās trīs dienu garumā, katru vakaru pulcējot cilvēkus trīs dažādās vietās Liepājā – Juliannas pagalmā, Liepājas Pētertirgū un pie Liepājas Universitātes. Šāda formāta ieskaņas koncerti festivālam Summer Sound notika pirmo reizi, bet ir plānots tos turpināt un izvērst apjomā arī nākamajos gados.

 

Šī gada festivālā īpašs fokuss tika vērsts uz to, lai festivāls Summer Sound radītu komforta festivāla sajūtu – pirmo reizi festivāla vēsturē bija iespējams nakšņot Daydreamers telšu viesnīcā, nosūtīt savas mantas uz un no festivāla bez maksas ar DPD Latvija kurjeru, ierasties festivālā ar CarGuru koplietošanas auto. Sadarbībā ar A/S Pasažieru Vilciens tika organizēti speciālie festivāla reisi, kuru lielā cilvēku pieprasījuma dēļ, vilcienu sastāviem tika pievienoti papildu vagoni.

 

Arī festivāla programmā līdzās plašajai muzikālajai izvēlei, bija iekļautas daudzas aktivitātes, kas aptver citas mākslas un arī sporta nozares – Summer Sound kino telts, eksotisko deju festivāls, improvizācijas teātris, DrawOrgy grafitī mākslas darba radīšana, pludmales volejbola turnīrs un lāzertags. Tas viss tiek veidots ar mērķi, lai festivāla apmeklētājiem būtu iespējams baudīt ne tikai mūziku, bet iepazīt festivālu kā vietu, kur divu dienu garumā aktīvi un kvalitatīvi pavadīt laiku.

 

Šis festivālam Summer Sound bija pārmaiņu gads un pārmaiņas turpināsies arī turpmāk: “2018. gads festivālam Summer Sound ir bijis pārmaiņu pilns. Tas ir aizsniedzis klausītājus vairākas dienas pirms nedēļas nogales, dažādās Liepājas vietās. Ir nākušas klāt gan jaunas kultūras un mākslas formas, gan ērtības. Mēs, kā organizatori, turpināsim strādāt visa gada garumā, lai spētu nākamgad atkal piedāvāt gan labi pazīstamus, gan jaunus un interesantus māksliniekus un turpināt nodrošināt lielisku komfortu un atpūtu festivāla apmeklētājiem.” stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.

 

Festivāla apmeklētāji tiek aicināti vēl nesteigties ar aproču noņemšanu, jo tās arī šogad darbojas kā atlaižu kartes vairākās vietās Liepājā un citās Latvijas pilsētās. Plašāka informācijas par iespējām saņemt atlaides ir pieejama šeit – http://www.ej.uz/SS18_PIEDAVA

Festivālā Summer Sound uzstājās amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, vācu dīdžejs Alle Farben, lietuviešu mūziķis Daddy Was a Milkman, pašmāju Musiqq, Gacho, Aija Andrejeva, Labvēlīgais Tips, Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Rīgas Modes, Igo, Justs, Sudden Lights, Chris Noah, Marta Ritova, Astra The 22’s, Riga Reggae, Singapūras Satīns, Ozols+Tehnikums, reperi Ansis, Edavārdi un Fakts, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree,  Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu – Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas Colours of Bubbles un Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Čipsis un Dullais, Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Židrūns, The Bongo Club, Garbanotas Bosistas, The Bad Tones, Múr, Bucharest, PODRUGA, DJ Uldis Rudaks un daudzi citi.

Festivāls Summer Sound 2018 gadā norisinājās 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Summer Sound festivālu atbalsta Liepājas pilsēta, aicina A/S Aldaris un iesaka festivāla oficiālais radio – Radio SWH.