Noslēdzies viens no šīs vasaras gaidītākajiem mūzikas notikumiem Summer Sound festivāls. Divu dienu laikā pludmales festivālu apmeklēja aptuveni 23 000 cilvēku, sestdienas vakara kulminācija bija Dona koncerts un salūts tā noslēgumā, kas priecēja tūkstošiem skatītāju Liepājas pludmalē.

Sestdien Summer Sound festivālā uzstājās virkne mīlētu latviešu un ārvalstu mākslinieku, to skaitā Dons, Bermudu Divstūris, Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper un citi. Šogad festivāls piedzīvojis lielāku apmeklētāju interesi, kā iepriekšējos gados. Festivāla viesi tikai priecēti ar jaunām skatuvēm, uzlabotām atpūtas zonām un saulaini vasarīgiem laikapstākļiem un festivāla organizatori pauž gandarījumu par veiksmīgi aizvadīto pasākumu.

Ir izskanējis vēl viens krāšņs Summer Sound festivāls un esam ļoti gandarīti gan par kuplo apmeklētāju skaitu, gan svētku atmosfēru, ko visi izdzīvojām. Vēlamies teikt lielu paldies festivāla apmeklētājiem – festivālu un tā atmosfēru veido tieši viņi. Paldies visiem par pozitīvo lādiņu divu dienu garumā, par smaidiem un dejām, par patiesas vasaras skaņas radīšanu! Esam gatavi plānot nākamo gadu un sagaidīt jūs vēl kuplākā skaitā!

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls Summer Sound norisinājās 28.-29. jūlijā ar vairāk kā 50 māksliniekiem – Cheat Codes, Felix Jaehn, Klingande, Dons, Bermudu Divstūris, Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper, Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out, Ivo Fomins, Polifauna un citi.

Atskats uz Summer Sound 2017 otro dienu:

https://www.youtube.com/watch?v=bSNK2JXBr_c